У новій рубриці «Як це робиться» ми разом з експертами будемо розбиратися у найпопулярніших косметичних процедурах та продуктах. У першому випуску на 10 найпопулярніших питань про шугарінг відповідає керівник студії "SugarMe" Оксана Тукачова.
Що таке шугарінг?
Шугарінг - це депіляція, яка проводиться за допомогою цукрової пасти або карамелі. Шугарінг вважається одним з найбезпечніших та найменш болючих способів видалення волосся. Процедура полягає у нанесенні на підготовлену шкіру цукрової пасти проти росту волосся, а потім різке видаленням її рухом за ростом волосся.
У порівнянні з іншими методами видалення небажаного волосся, шугарінг має низку переваг. По-перше, завдяки натуральному складу цукрової пасти доволі низька ймовірність алергії. По-друге, оскільки цукрова паста для шугаринга має кімнатну температуру, то ризик отримати опіки нижчій, ніж при депіляції гарячим воском. Крім того, залишки пасти легко видаляються водою. Також важливо, що під час депіляції цукром значно знижується ризик появи врослого волосся.
Шугарінг - це боляче?
Кожному своє, але, за статистикою, приблизно одному з двадцяти клієнтів процедуру роблять зі знеболенням. Це дуже індивідуально, адже залежить не лише від техніки майстра, але і від больового порогу конкретної людини.
Які зони найбільше підходять для шугаринга? Наскільки він небезпечний для зони бікіні та обличчя?
Для шугарінга підходять абсолютно всі зони, адже це найбільш щадний метод депіляції. У той же час, варто відзначити, що даний метод передбачає видалення волосся на тілі невеликими зонами. Тому можна сказати, що цукрова епіляція найбільше підходить для невеликих зон на тілі, таких як бікіні, пахви, а також обличча.
Звичайно ж, майстер ніколи не відмовить вам у проведення цукрової депіляції на ногах або спині, однак тривалість процедури буде більшою.
Які протипоказання має даний метод?
Важливе питання, адже у шугаринга дійсно є ряд протипоказань. По-перше, шугарінг не можна робити на ділянках шкіри, розташованих поруч із пірсингом (якщо видаляти там волоски шугарінгом, то тільки у професіоналів, в салоні). По-друге, не можна робити шугарінг, якщо менше доби тому вже проводилася депіляція цукровою пастою або воском. Ну і по-третє, звичайно ж, на подразненій, запаленій, ушкодженій шкірі.
А щоб уникнути вростання волосся, необхідно робити регулярний пілінг. Оскільки одна з найчастіших причин вростання - щільний верхній шар шкіри, ороговілі клітини важливо видаляти.
Виконувати пілінг потрібно за добу до депіляції, а також регулярно після процедури - раз на тиждень. Щоб додатково не подразнювати шкіру, робіть скрабірування не раніше, ніж на третій день після депіляції.
Наскільки травматична процедура?
Шугарінг вважається одним з найбільш безпечних методів видалення волосся на тілі на тривалий час. Таким чином, шугарінг бікіні, мабуть, найбільш підходящий метод видалення волосся на ніжних ділянках тіла. Річ у тім, що сама техніка видалення волосся цукровою пастою не вимагає її сильного підігрівання, і, таким чином, клієнт ніколи не отримає опік або інші пошкодження від процедури.
Крім того, шугарінг бікіні робить позитивний вплив на шкіру, дбайливо доглядаючи за нею.
Протягом першої доби догляд після процедури шугаринга передбачає:
- утримання від використання дезодоранту (за необхідності допускається замінити його на тальк);
- відмова від відвідування сауни, лазні або солярія;
- виключення активних фізичних навантажень.
На другий день після депіляції цукровою пастою слід:
- почати користуватися лосьйонами або тоніком від врослого волосся;
- ретельно зволожувати шкіру кілька разів на день;
- зробити легкий механічний пілінг за допомогою скрабу чи жорсткої мочалки.
Скільки не росте волосся після шугаринга?
Кожен організм неповторний. І швидкість росту волосся у всіх різна, тому не можна точно сказати, на скільки вистачає шугаринга. Але, в середньому, до проростання першого волосся минає дві-три тижні.
Найчастіше шугарінг повторюють з періодичністю раз на місяць.
Як зняти подразнення після шугаринга?
Після закінчення процедури застосовується поживний і заспокійливий засіб на вже гладку шкіру, яка не лише пом'якшує шкіру, але і захищає її від небезпеки навколишнього середовища.
Але якщо подразнення все ж виникло - можна його зняти за допомогою звичайної цинкової мазі (її можна придбати в аптеці). Наносити два-три рази на добу тонким шаром на попередньо очищену шкіру.
З чого робиться суміш для шугаринга?
Базове тріо, з якого складається цукрова паста для шугаринга - це вода, цукор та лимонна кислота (лимонний сік). Під впливом високої температури цукор розпадається на фруктозу, сахарозу і глюкозу. Саме фруктоза забезпечує зчеплення із волосками, прилипаючи до них. Вода може бути звичайнісінька, очищена, взята з природних джерел, або дистильована.
Можна, звичайно, зробити пасту вдома, але варто сказати, що промислові умови гарантують чітке дотримання технології виробництва, якої практично неможливо домогтися при домашньому приготуванні пасти, забезпечуючи:
- якість та стабільність заявлених характеристик продукту;
- вибір різної консистенції;
- відсутність алергічних реакцій;
- комфортне використання.
Чи можна робити шугарінг у домашніх умовах?
Теоретично, процедура шугаринга може бути легко виконана в домашніх умовах. Але, як це зазвичай буває з теорією, вона не завжди працює на практиці - депіляція вимагає часу і терпіння. А також, приготування цукрової пасти вимагає певної вправності - недосвідчена людина не завжди доб'ється бажаної консистенції пасти, в результаті чого паста замість того, щоб прилипати до волосся, буде прилипати до пальців. Тому найчастіше шугарінг у домашніх умовах закінчується бритвою.
Якщо дівчина на таке наважилася, то краще порадити їй запастися терпінням з будь-якою пастою (сміється) . Але, якщо серйозно, то ми на своєму досвіді переконалися у професіоналізмі такого бренду, як Candy Sugar. Якість продукції відповідає всім стандартам, і ціна абсолютно адекватна для такої якості. Ми навіть продаємо її в студії.
Рецепт цукрової пасти можна знайти в інтернеті. Але, як я і говорила, ми - за якісну і сертифіковану продукцію.
Скільки коштує шугарінг для різних частин тіла?
Ціна варіюється від 50 до 350 гривень і залежить від тривалості та складності тієї чи іншої процедури. Наприклад, невеликі зони, як, наприклад, верхня губа чи пахви, коштують 50 і 100 гривень відповідно. Більш тривала процедура глибокого шугаринга коштує вже 250 гривень, а найтриваліша - ноги - 350 гривень.
Комментарии